پیام فرستادن
aboutus

مشخصات QC

Hanlin Industrial Machinery Co., Ltd کنترل کیفیت 0  QC در Hanlin مهم است!

از تحقیق و توسعه، تولید تا تحویل، ما از فناوری پیشرفته، مواد اولیه با کیفیت بالا و کارگران ماهر استفاده می‌کنیم، در کل چرخه عمر محصولات، کنترل کیفیت، بررسی، سیستم‌ها و فرآیندهای تست دقیق وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما مطابقت دارند. نیازهای کاربران

Hanlin Industrial Machinery Co., Ltd کنترل کیفیت 1

 

گردش کار تولید محصولات جدید دقیق

Hanlin Industrial Machinery Co., Ltd کنترل کیفیت 2

 

تیم فنی پیشرفته

از نظر نرم افزار و طراحی، شرکت ما با استفاده از پیشرفته ترین دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) در زمینه نرم افزار و طراحی، همکاری نزدیکی با دانشگاه علم و صنعت Huazhong و مرکز تحقیقات مهندسی ماشین آلات سیالات دانشگاه جیانگ سو و سایر کالج ها و موسسات تحقیقاتی داشته است. جهان به طور حرفه ای محصولات طراحی شده را مقایسه کنید.

تجزیه و تحلیل میدان جریان داخلی، با تکیه بر مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) از طریق ANSYS، ABAQUS و سایر برنامه های نرم افزار تئوری اجزای محدود، برای انجام تجزیه و تحلیل فرآیند حرفه ای فرآیند ریخته گری و پانچ، میدان دمای گذرا انجماد، و میدان دمای گذرا خاموش شدن هوا توسط کامپیوترها.با استفاده از CAD، FLUENT و سایر نرم افزارهای تحلیل طراحی و شبیه سازی، به علاوه تئوری بهینه سازی پمپ برای تحلیل بیشتر شبیه سازی میدان جریان در اجزای پروانه و شبیه سازی میدان جریان در غلاف، اطمینان حاصل می شود که طراحی و فرآیند محصول کامل، پیشرفته و کارآمد است.

 

Hanlin Industrial Machinery Co., Ltd کنترل کیفیت 3

 

تست کیفیت دقیق

آنالیز پیش کوره از یک طیف سنج فتوالکتریک قرائت مستقیم برای نمونه برداری و آنالیز استفاده می کند که می تواند محتوای 15 عنصر در نمونه استاندارد را با دقت حدود 99.8 درصد اندازه گیری کند.
پس از پردازش محصول نیمه تمام، ترکیب و سختی قطعه کار نمونه برداری شده و توسط طیف سنج دستی و سختی سنج لیب طبقه بندی می شود.

پس از مونتاژ کل دستگاه، تست عملکرد میکرو کامپیوتر توسط مرکز تست پمپ آب انجام می شود.

همه محصولات باید قبل از تحویل آزمایش شوند.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Heather
تلفن : +86 17373108950
فکس : 86-731-84160939
حرف باقی مانده است(20/3000)